Otlak show 2015

  Aj napriek už viacerým bodkám za našou akciou sa predsa uskutočnil už neuveriteľný jubilejný 15. ročník kultúrno - zábavného podujatia Otlak - show 2015, tentokrát v KD Liešťany. I keď trochu problematicky ale predsa sme 78 miestenkových vstupeniek vypredali. O 20hod. ples slávnostne otvoril predseda klubu Jozef Hanák ( vedúci a moderátor tohto podujatia.

Kultúrne spríjemnili večer mažoretky skupiny TREND z CVČ Prievidza a brejkáči z PD, zaspievala nám talentovaná speváčka Kristína Vrecková v štýle muzikálu. Program bol veľmi príťažlivý, do tanca nám hrala hudobná skupina IMPERIAL z Dubnice nad Váhom, parket bol rozvlnený a plný až do 4 hod. rána.

Po polnoci sa losovalo o 50 cien v tombole. Ďakujeme sponzorom, blahoželáme držiteľom cien, spokojnosť bola i s ponukou večerného menu a obsluhou. Z vyjadrenia jeho účastníkov náš 15. ročník dopadol nad očakávanie dobre, skvelá partia, veselá a príjemná atmosféra, dobrá zábava končila až o 6:30 hod.

Vďaka všetkým, ktorý sa pričinili o túto výbornú zábavnú akciu. A čo na budúce? Radšej sme bodku na záver ešte nedali.

Takto uvažoval náš predseda a dlhoročný vedúci organizačného tímu OTLAK SHOW, 2 mesiace pred akciou organizovať 15 ročník? Podnet prišiel tentokrát od kamarátky Silvie, majiteľky reštaurácie u Floriána. Tak dilema, robiť, či nerobiť?

Takto šikovne sa stihli odfotiť organizátori s hudobnou skupinou IMPERIAL z Dubnice nad Váhom

Jubilejný 15. ročník zahájili slávnostným defilé mažoretky&vlajkonosiči z CVČ v Prievidzi-skupina Trend

Prvá prestávka tanečného kola patrila brejkovej skupine, bolo na čo pozerať, chlapci z CVČ PD sa blysli

Pohľad na tanečný parket v prvom zábavnom kole - ludovečky máme radi.

Fotopohľad k stolom obsadenými milovníkmi dobrej zábavy a veselej nálady, to je priateľská spoločnosť čo na naše plesy vždy rada príde.

Pozvanie od šéfa zábavnej akcie po dlhšom čase prijala šarmantná a mimoriadne talentovaná speváčka-Kristínka Vrecková, zažiarila nádherným hlasom muzikálových piesní, potlesk bol veľký.

Po polnoci nedočkavosť a túžba mali zelenú, losovala sa tombola, jeden zo šťastlivcov Mirko Vavro sa tešil z osobnej predsedovej turistickej palice a otlakárskeho trička-blahoželáme

Takto sa vytešovali z výhier otlakárskych tričiek, zábava a dobrá nálada aj po polnoci, ste zlatí....

o zábavnú chasu sa celý večer dobre starali nielen kuchárky Majka a Janka, ale i obsluha - Radko, Majka,Danka a Romanka.

Takto pospolu sa dali zvečniť manželia Paľko a Aďka Krátki, že im to ladí

opäť vo víre tanca

Takže vďaka týmto dvom aktérom Jozefa a Silvii sa jubilejný 15. roč.Otlak - show - 2015 predsa uskutočnil, dopadol mimoriadne úspešne, veľká vďaka,lúčime sa, dobrú noc a dovidenia priatelia. Bodku radšej ešte nedávame.

A toľkýto sme ešte boli o 5.hodine rannej, super partia, veď do 4 hod. nik neodišiel, tomu sa hovorí super akcia.